Vsem predsednikom in predsednicam KO in OO DIS
22. september 2015

Na Skupščino DIS, ki bo v soboto, 3. oktobra 2015 ob 10.00 uri, v Ljubljani, Linhartova 13, pričakujemo po 1 delegata oz. delegatke iz vsake KO DIS in Območne organizacije DIS. Status delegata ne morejo imeti le tisti predsedniki Krajevnih in Območnih organizacij DIS, ki so člani Izvršnega odbora DIS, Nadzornega odbora, Častnega razsodišča in člani Sveta Skupščine DIS.

Potne stroške delegatom na Skupščini DIS bo poravnal Izvršni odbor DIS. Prosimo, da prinesete s seboj številko vašega tekočega računa, kamor bomo nakazali potne stroške.

V kolikor imate kakršno koli vprašanje vezano na gradivo Skupščine DIS, nam ga pošljite vnaprej, da boste zagotovo dobili nanj odgovor. Tudi razpravo lahko prijavite vnaprej, da boste med prvimi dobili besedo.

Morebitno nujno zadržanost sporočite na telefon 051 38 32 32 ali na 01 43 44 880.

Veselimo se srečanja z vami in vas z vsem spoštovanjem lepo pozdravljamo!

Društvo izgnancev Slovenije 1941-1945
                                                                                   Ivica Žnidaršič, prof.