Novoletno voščilo
19. november 2022

Vsem članom in članicam DIS, vsem predsednikom in predsednicam KO DIS, vsem aktivnim članom in članicam odborov KO DIS, vsem bralcem Vestnika DIS in prijateljem želimo zadovoljne praznike ter srečno novo leto 2023.

Posebno želimo, da bi ohranili življenjski optimizem, dobro zdravje in veliko druženja z ljudmi, ki razumejo našo trpko usodo in vsak dan vplivajo na naše počutje.

Izvršni odbor
Društva izgnancev Slovenije 1941–1945

Priprave na sklic Skupščine Društva izgnancev Slovenije
20. december 2022

Po dolgem času pripravljamo redni sklic seje Skupščine Društva izgnancev Slovenije 1941‒1945 z udeležbo vseh delegatov krajevnih in območnih organizacij DIS.

Velika akcija popisa članov DIS – izgnancev, beguncev in potomcev
21. december 2022

V Društvu izgnancev Slovenije 1941–1945 bomo po dolgem času popisali člane DIS, in sicer izgnance v Nemčijo, na Madžarsko, v Srbijo in Hrvaško ter drugam, begunce pred izgonom in potomce.