ZAHVALA darovalcem sredstev za izvedbo prvega evropskega kongresa izgnancev in beguncev žrtev fašizma in nacizma v letih 1920–1945
16. april 2009

Na Skupščini Društva izgnancev Slovenije 1941–1945, ki je bila 8. septembra 2008, je bil sprejet sklep, da bo za izvedbo kongresa vsak član DIS prispeval 3 evre in da se pridobi tudi sponzorje za pokrivanje stroškov kongresa.

Sredstva v ta namen zbirajo od članov Krajevne organizacije DIS, sponzorji pa nakazujejo sredstva na poslovni račun DIS pri  NLB d. d. številka: 02222-0010570920.

Izvršni odbor Društva izgnancev Slovenije 1941–1945 se članstvu DIS, Krajevnim in Območnim organizacijam DIS ter sponzorjem, ki so že prispevali sredstva za kongres, najlepše zahvaljuje.

Hkrati sporočamo, da bomo imenski seznam vseh darovalcev, ki so prispevali več kot 10 evrov, objavili v naslednji številki Vestnika DIS in v posebni knjigi, tudi z navedbami višine prispevkov.

Akcija zbiranja sredstev za kongres še traja in hvaležni bomo za vsak prispevek.

Izvršni odbor Društva izgnancev Slovenije