2. seja Izvršnega odbora DIS
1. december 2009

Vsem članom Izvršnega odbora Društva izgnancev Slovenije 1941–1945, predsednici Nadzornega odbora in predsedniku Častnega razsodišča Skupščine DIS

Spoštovani!

Vljudno vas vabim na 2. sejo Izvršnega odbora DIS, ki bo
v soboto, 5. decembra 2009 ob 9.30 uri,
v Ljubljani, v veliki sejni dvorani ljubljanske mestne hiše, Mestni trg 1

Dnevni red:

1. Pregled sklepov prejšnje seje
  2. Predlog DIS za pripravo meril za sofinanciranje domoljubnih in veteranskih organizacij, ki delujejo v javnem interesu
  3. Poročilo o porabi družbenih sredstev v III. kvartalu za mesec julij, avgust in september 2009
  4. Razgovor na Ministrstvu za kulturo RS (informacija o kongresu in prenova gradu Rajhenburg)
  5. Delegacija Društva izgnancev Slovenije pri vodji poslanske skupine DeSUS mag. Francu Žnidaršiču
  6. Priprave podpisa pisma o nameri sodelovanja z DIS s III. skupino županov
  7. Vestnik DIS št. 82
  8. Razno

Po seji IO DIS pa bomo ob 12. uri skupno podelili spominske listine nekaterim zunanjim sodelavcem, ki so kaj pomagali pri organizaciji prvega evropskega kongresa. Po tej podelitvi pa bo v gostilni Stari Tišler, Kolodvorska ulica, skupno kosilo ob 13.30 uri.

Pričakujemo, da se boste vseh navedenih dejavnosti zagotovo udeležili. Morebitno nujno zadržanost sporočite na telefon 051 38 32 32 najkasneje do 3. decembra 2009.

Potne stroške za prihod na sejo boste lahko obračunali pred sejo od 9.00 do 9.30 ure, v preddverju velke sejne dvorane v mestni hiši na Magistratu.

S spoštovanjem in lepimi pozdravi.

Ivica Žnidaršič, prof.

predsednica

Opomba:

Do mestne hiše - Magistrata (malo naprej od Tromostovja) se ne more priti z avtomobilom.

Priporočam parkiranje na Trgu republike nasproti Državnega zbora ali v garažni hiši na Miklošičeva ulici.