Vabilo na sejo Nadzornega odbora Skupščine DIS
16. februar 2011

Vljudno Vas vabim na sejo Nadzornega odbora Skupščine Društva izgnancev Slovenije 1941–1945, ki bo v ponedeljek, 21. februarja 2011, ob 10. uri, v Ljubljani, Linhartova 13, v sobi 133.

Dnevni red:

1. Obravnava zaključnega računa Skupščine Društva izgnancev Slovenije 1941-1945 in njenih organov za leto 2010.
2. Obrazložitve zaključnega računa Skupščine DIS za leto 2010.
3. Priprava poročila Nadzornega odbora o zaključnem računu Skupščine DIS in njenih organov za leto 2010.

Prosim, da se seje zagotovo udeležite.

S spoštovanjem in lepimi pozdravi.

Nadzorni odbor Skupščine DIS
                                                                                      Mira Zalar, l.r.
                                                                                        predsednica

Predsednica DZ RS mag. Urška Klakočar Zupančič je sprejela delegacijo DIS
26. april 2024

Predsednica Državnega zbora mag. Urška Klakočar Zupančič je v četrtek, 21. 3. 2024, v Državnem zboru RS sprejela predstavnike DIS. Delegacijo DIS so sestavljali mag. Franc Žnidaršič, Alojz Rupar, Marijan Špegelj ter poznavalec odprtih vprašanj za vojno škodo mag. Gregor Kaplan.