Vabilo na sejo Nadzornega odbora Skupščine DIS
16. februar 2011

Vljudno Vas vabim na sejo Nadzornega odbora Skupščine Društva izgnancev Slovenije 1941–1945, ki bo v ponedeljek, 21. februarja 2011, ob 10. uri, v Ljubljani, Linhartova 13, v sobi 133.

Dnevni red:

1. Obravnava zaključnega računa Skupščine Društva izgnancev Slovenije 1941-1945 in njenih organov za leto 2010.
2. Obrazložitve zaključnega računa Skupščine DIS za leto 2010.
3. Priprava poročila Nadzornega odbora o zaključnem računu Skupščine DIS in njenih organov za leto 2010.

Prosim, da se seje zagotovo udeležite.

S spoštovanjem in lepimi pozdravi.

Nadzorni odbor Skupščine DIS
                                                                                      Mira Zalar, l.r.